איזה קרנות השתלמות עשו תשואה הכי יפה בשנה האחרונה?

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

מה היא בדיוק קרן השתלמות?

קרן השתלמות, היא בעצם קופת חיסכון לעובדים ושכירים, שניתן למשוך אותה במועד קצר ולא רק בטווח הארוך לאחר שצברה שם ריבית ותשואה יפה. ישנם מסלולי משיכה מסוימים המפורטים בחוק, שמאפשרים לעובד למשוך את הכסף בקרן גם לאחר מספר שנים בלבד, וללא תשלום מס על הרווחים. כך משמת קרן ההשתלמות נתיב חיסכון מקובל ומעולה, שצובר תשואות יפות בכל שנה בהתאם לחברה בה מושקעת הקרן.

אילו קרנות השתלמות עשו תשואות יפות בשנה האחרונה?

קרן ההשתלמות במגדל – המשקיעים בקרנות השתלמות בחברת מגדל, זכו לתשואות מרשימות השנה של כ- 14.6  אחוזי תשואה בשנה האחרונה. מדובר בתשואות יפות וגדולות לעומת התשואות של השנים הקודמות בקרנות ההשתלמות של מגדל.

קרן ההשתלמות באנליסט – התשואה השנתית של המשקיעים בקרנות ההשתלמות של אנליסט, עומדת על כ- 15.6 אחוזי תשואה, אחוזים מרשימים ויפים לעומת הממוצע של קרנות ההשתלמות הגדולות השנה שעומד על כ- 14.2 אחוזים בלבד.

קרן ההשתלמות במיטב דש – קרנות ההשתלמות של מיטב דש, זיכו את המשקיעים בהן באחוזי תשואות יפים ונהדרים השנה, כאשר התשואה השנתית עומדת על כ- 15.4 אחוזי תשואה בשנה. מדובר בנתונים מרשימים, המותאמים גם לתשואות החברה בחמשת השנים האחרונות.

לעוד טיפים >>favorite.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
בוט לוואצפ
ביזנס

הכל על – בוט לוואטסאפ

בוט לוואטסאפ מפחית את עומס העבודה עבור צוות שירות הלקוחות שלך, עוזר ללקוחות שלך לקבל עזרה הרבה יותר מהר ומשאיר יותר זמן להתמודד עם בעיות

לכתבה המלאה >>
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן