אל תישארו לטפל בזה לבד! לוכד חולדות ומזיקים:

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

בעיה הולכת וגוברת

לאחרונה חלה עלייה משמעותית בישראל בעבודות התשתית והבנייה. אלה בשורות טובות, אך זאת בשילוב עם בואו של החורף גורם לחולדות רבות לחפש מקום להסתתר בו. בדומה לבני האדם אשר אוהבים בתקופה הקרה הזאת של השנה להימנע מהגשמים והרוחות הקרות שמזג האוויר מביא עימו כך גם בעלי החיים ואתם עלולים לגלות שנכנסו לכם שותפים חדשים לדירה. חולדות ועכברים מסתתרים בקירות שלנו, עד שהם כבר לא – מפגש כזה ככל הנראה יהיה לא מאוד נעים עבורכם. אז אם נתקלתם במזיקים, אנחנו בקוברה ממליצים לכם לא להיות אמיצים ולהתקשר אלינו – לוכד חולדות בלוד יגיע לביתכם ויסייע לכם בלכידתם והרחקתם.

 

העיקר הבריאות

כשמדובר בבריאות שלנו אנחנו לרוב לא נוטים להתפשר, בטח שלא כשמדובר בבריאות של היקרים לנו מכל. חולדות הן חיות קטנות מהירות שעלולות לתקוף ולנשוך. מעבר לכך שנשיכה תוביל לפציעה, היא עלולה להיות מסכנת חיים. נשיכה של חולדה יכולה להדביק אותנו במחלות, לפתח זיהומים, דלקת קרום המוח ולגרום לסיבוכים רפואיים נוספים שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה ליפול בסטטיסטיקה שלהם. במיוחד הורים לילדים, אם נתקלתם בשאריות מזון או קירות אכולים, אל תתמהמהו והתקשרו ללוכד חולדות בלוד במהירות האפשרית.

אם אין אני לי מי לי – מעולה! רק לא כשמדובר בחולדה

כן, גם לנו יש חבר שפעם אחת הצליח ללכוד חולדה בעצמו מבלי להזמין איש מקצוע. אבל שימו לב שפעולה כזאת עלולה להיות מאוד מסוכנת עבורכם. מעבר לכך שזוהי סכנה ממשית לבריאותכם, חולדות הן חיות שמי שלא מכיר את אופיין לרוב יחשוש מההתנהגות הלא צפויה שלה. לא כל מדביר יודע להתמודד עם חולדות, אז על אחת כמה וכמה, אדם שלא מנוסה בתחום, מסכן את עצמו כשהוא בוחר לפתור את הבעיה בעצמו. לא חסרים מקרים שבהם ניסיון כזה לווא דווקא צלח. כשמדובר בלוכד חולדות בלוד אנחנו יודעים שניתן לסמוך על מומחה, עם שנים של ניסיון שלא חושש מהחיה, מכיר שיטות מגוונות להתמודדות איתה וישאיר אתכם ואת בני משפחתכם רגועים.

 

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן