באיזה קניות לקראת הלידה אפשר לחסוך

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

קניות לקראת הלידה – מדוע כדאי לחסוך?

לרוב, אנחנו נוטים לקנות לקראת הלידה יותר מדי פריטים מיותרים, שלא באמת נשתמש בהם ושמהווים בסופו של היום פשוט בזבוז כספי שהיה ניתן לחסוך. הדבר נובע גם מההתרגשות, וגם מאי הודאות וההכרה של מה באמת צריך ועל מה אפשר לוותר. מאחר והילד לא צריך באמת הרבה בימים שלאחר הלידה, ומאחר והוא גדל ומשתנה בקצב כה מהיר – כדאי לחסוך הוצאות רבות שהן לרוב פשוט מיותרות, לקראת הלידה.

איזה קניות למשל אפשר לחסוך לקראת הלידה?

עומס בגדים – אנחנו נוטים לקנות עומס של בגדים לקראת הלידה, והעניין הזה טריקי מאד, שכן כבר לאחר 3 חודשים התינוק כמעט ומכפיל את גודלו, ולא נכנס לשלל הבגדים שקנינו. לכן בכל הנוגע לבגדים בשלב הראשוני שלאחר הלידה, מומלץ לקנות בדיוק כמה שצריך ולא להפליג.

בובות ומשחקים – ברור שכיף שיש כמה שיותר בובות ומשחקים, וברור שאנחנו רוצים לפנק את הילד שלנו. העניין הוא, שמרבית המתנות שהמשפחה והחברים הולכים להביא לנו מיד לאחר הלידה, הם צעצועים, בובות, ועוד צעצועים. לכן כדאי להתחיל בקטן, ולאחר הלידה, לראות מה חסר.

אביזרי מותרות לתינוק שעודם אינם דרושים – ישנו מגוון כל כך גדול של מגוון אביזרים ועזרים לתינוק, שעוד אין לנו מושג באמת אם הוא יצטרך אותם, יאהב אותם ואיך בדיוק תהיה חווית הגידול. עדיף לקנות את כלל האביזרים האלה בזמן אמת ובהתאם לצורך, כדי למנוע קנייה שלא לצורך.

לעוד כתבות שוות>> arrived.co.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן