הבית החכם וכל מה שיש בו

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

מהו בדיוק בית חכם?

בית חכם הוא אחד הטרנדים הלוהטים בעולם הטכנולוגיה ועיצוב הבית. בית חכם מאפשר לנו לשלוט בכל מוצרי החשמל ותפעול הבית, בלחיצת כפתור אחת, וממכשיר הטלפון או המולטימדיה שלנו. מערכת של בית חכם פועל בשני אופנים – או על בסיס אלחוטי, או על בסיס חוטי וקווי, בהתאם לתשתית שיש לכם או שאתם בוחרים להתקין בבית.

על מה שולט הבית החכם?

מערכת הבית החכם שולטת על שלל מוצרי החשמל בבית שחוברו למערכת, בין אם מדובר במזגנים, באורות ובמוצרי ספציפיים יותר כמו מיקסר, גז, דוד שמש וכדומה. ישנן מערכות פשוטות ששולטות באורות ובמזגנים בלבד, אך ניתן לשים תוספים ולחבר כל שקע חשמלי ומוצר למערכת, כולל השער החשמלי, מצלמות הבית, הטוסטר, וכל דבר אחר בביתכם.

כיצד להתקין מערכת בית חכם בבית שלנו?

התקנה של מערכת בית חכם בבית שלנו, יכולה להתקיים באופן עצמאי ודרך הזמנה של מערכת פשוטה לתפעול והרכבה באינטרנט. עבור מערכות יותר רציניות והתקנה מעולה של המערכת, מומלץ ליצור קשר עם חברה המתמחה בהתקנה וייצור של מערכות בית חכם, יש מגוון כאלה בישראל ובעולם כיום. מערכת של בית חכם המופעלת על תשתית קווית, תדרוש גם חשמלאי שיתקין מערכת כזו, כך שחשוב לקחת זו בחשבון ולהתייעץ עם מומחים לפני ההזמנה וההתקנה של מערכות הבית החכם.

לעוד כתבות >> beehive.co.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
הדפסת תלת מימד
חדשנות

הדפסת תלת מימד

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד חוללה מהפכה בדרך שבה אנו חושבים על עיצוב וייצור מוצרים. אנחנו כבר לא מוגבלים לשיטות מסורתיות כי ההדפסת התלת מימדית מאפשרת

לכתבה המלאה >>
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן