ההלוואות הקטנות שכרטיסי האשראי יספקו לכם

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

מה הן הלוואות קטנות בכרטיסי האשראי?

הלוואות בכרטיסי האשראי הן הלוואות שניתנות מחברות האשראי שלנו, ולא מהבנק – מה שהופך את ההלוואה לפשוטה מאד, וללא המבחנים והבדיקות שעורך הבנק לרוב בעת ביצוע הלוואות מטעמו. חברות כרטיסי האשראי השונים מעניקות הלוואות קטנות ובתנאים אטרקטיביים, שלא מצריכות אפילו עירבון או הגעה למשרדים לחתימה.

איך עובדות ההלוואות הקטנות בכרטיסי האשראי?

הלוואות קטנות בכרטיס אשראי הן לרוב הלוואות עם תקרת גג של עד כ- 30,000 שקלים בלבד, שניתנות בתנאים שונים ואטרקטיביים יותר ופחות בהתאם לחברת אשראי עמה מתבצעת העסקה, כך שלרוב תקופת ההחזרה שלהן מוגבלת לתקופה של בין שנה לשלוש שנים. התהליך לקבלת ההלוואה הוא פשוט וקצר, וכולל מילוי בקשה אינטרנטית להלוואה, לאחריה החברה תעבור על נתוניכם כדי לאשר שאכן יש בסיס פיננסי וסביר להחזר. לאחר כמה בדיקות קצרות, הבקשה תאושר או תדחה. 

באילו אופנים נכנס הכסף מהלוואות קטנות בכרטיס אשראי?

הלוואות קטנות בכרטיס אשראי יכולות להיכנס לחשבון שלכם במספר דרכים בהתאם להעדפה שלכם – אם באופן חודשי ומסודר, ואם כסכום מלא וגדול שנכנס פעם אחת וסופית. הכל תלוי בהעדפה שלכם וכמובן באישור העסקה ואופן ההחזר על ידי חברת כרטיסי האשראי עמם תקשרתם. שימו לב כמובן כי בכל עסקה עם חברה כזו וגם בהלוואות קטנות, תצטרכו לשלם ריבית יחד עם ההחזרה.

לעוד כתבות שוות >>peak.org.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
בוט לוואצפ
ביזנס

הכל על – בוט לוואטסאפ

בוט לוואטסאפ מפחית את עומס העבודה עבור צוות שירות הלקוחות שלך, עוזר ללקוחות שלך לקבל עזרה הרבה יותר מהר ומשאיר יותר זמן להתמודד עם בעיות

לכתבה המלאה >>
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן