כל המידע על מאגרי כוח אדם

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

חברות כוח אדם יכולות לתרום רבות למחפשי עבודה. אך בשביל לעזור להם, ראשית יש למצוא אותם! לחברות כוח אדם יש את היכולת והידע ליצור מאגר רחב של מועמדים מחפשי עבודה, ולהתאים אותם לחברות והארגונים המתאימים לכישורים שלהם ביותר. לא הרבה מכירים את היכולות והמומחיות הייחודית של חברות כוח אדם, ולכן, באנו לעשות קצת סדר ולספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מאגר כוח אדם!

 

מה היא חברת כוח אדם?

כשמדברים על חברות כוח אדם בדרך כלל נחשוב על השמת עובדים בחברות וארגונים. הדבר כמובן נכון אבל מקיף הרבה יותר וכולל שינויים קטנים ממה שאנחנו מכירים מחברות השמה בדרך כלל, שמחברות בין מועמדים למשרות המתאימות להם בארגונים השונים. כאשר מועסקים דרך חברת כוח אדם, לרוב היא תהיה המעסיקה הרישמית של המועמד, לפחות לתקופה הראשונית שלו בעבודה. העובדים כמובן יעבדו בחברה עצמה אך את המשכורת ואת תנאי ההעסקה יקבלו ישירות מחברת כוח האדם. לאחר כמה חודשים , העובד יהפוך להיות עובד חברה וההעסקה שלו תעבור לידי הארגון בו הוא עובד. לעיתים המועסקים נשארים עובדי קבלן באופן קבוע, ולא מועברים לידי הארגון, אלא נשארים לעבוד תחת חברת כוח האדם עד סוף התעסוקה. חברת כוח האדם גם דואגת לעובדים זמניים לטווח קצר וחלקן אפילו עוזרות לפקח על העסקה חוקית ותקינה של בני נוער המחפשים עבודות במשרה חלקית.

מה הוא מאגר כוח אדם?

על מנת להצליח לשייך אנשים המחפשים עבודה לארגונים המחפשים עובדים, כל חברת כוח אדם צריכה להחזיק מאגר של מועמדים בתחומים שונים ומגוונים, גם כאלו שבהם הביקוש לעובדים הוא זמני, למשל לפרוייקטים ספציפיים שבהם למעסיקים אין צורך בעובדים קבועים, וגם כאלו שמחפשים עובדים לטווח ארוך ובאופן קבוע מבלי להתעסק בגיוסים, מבחנים וכל מה שכרוך בתהליך חיפוש עובד חדש. חברת כוח אדם תדע לנהל מאגר חכם וממנו להציע מועמדים מוכשרים בכל פעם שצצה הזדמנות חדשה, מבלי שהמעסיק יצטרך לנהל תהליך גיוס עם חוזה, אלא יתנהל מול חברת כוח האדם בלבד. חשוב מאוד לציין, שלמרות שהתהליך אינו מתנהל מול המעסיק ישירות, המועמד עדיין יקבל את כל הזכויות המגיעות לו בדיוק כפי שהן מגיעות לעובדים הקבועים, כלומר ימי חופש, דמי הבראה ויתר הזכויות הסוציאליות שמגיעות לעובדי החברה – מגיעות גם לעובדי הקבלן המגיעים מתוך מאגר כוח האדם. 


למה כדאי לי להכנס למאגר כוח אדם?
אם אתם מחפשים עבודה, כדאי לכם לשקול לקחת חלק ממאגר כוח אדם של חברה מובילה. יש כמה יתרונות לכך: 

  • חברת כוח האדם לא תגבה מכם כסף על מנת להיכנס למאגר. התשלום שהחברה מקבלת מגיע מהמעסיקים שמחפשים עובדים, ולא מהמועמדים שמחפשים עבודה. 
  • בין אם אתם מחפשים עבודה זמנית לתקופה הקרובה, או אם תרצו להתברג בארגון ולהתחיל לבחון אופציה לקריירה, לחברת כוח אדם תהיה את היכולת להתאים לכם ארגון שיענה על הצרכים שלכם ולמצוא את סוג העבודה עם התנאים המתאימים לכם ביותר. 
  • לחברות כוח אדם מובילות יש מאגר של משרות בלעדיות רק להן, שיכול להיות שלא תמצאו במקום אחר.


חברות כוח אדם מוצאות את המועמדים למאגרים שלהם בצורה מתקדמת וחכמה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם המועמדים הפוטנציאליים לעבודה וגם הארגונים והעסקים שאליהם ניתן להשתייך, הם טובים ואיכותיים וכי לחברת כוח האדם יש את האינטרס הגדול ביותר לעזור לכם למצוא את העובד או העבודה המתאימה לכם ביותר. 

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
בוט לוואצפ
ביזנס

הכל על – בוט לוואטסאפ

בוט לוואטסאפ מפחית את עומס העבודה עבור צוות שירות הלקוחות שלך, עוזר ללקוחות שלך לקבל עזרה הרבה יותר מהר ומשאיר יותר זמן להתמודד עם בעיות

לכתבה המלאה >>
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן