מאני מאני מאני לשמור בכספת

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

כספת ביתית או כספת משרדית, קיימת עבורנו לשמירת דברים כמו דברי יקרי ערך, כסף מזומן ואפילו יש כאלה שנושאים נשק ברישיון וכדי לא לחשוף את שאר בני הבית לנשק, שמים אותו בכספת. כספת יכולה להיות ממוקמת באזורים שונים של הבית והמשרד. כמו כן רצוי לקבע אותה כדי שלא יזיזו אותה ממקומה. ישנם סוגים שונים של כספות לשימושים שונים וכך גם בעלות מנגנונים שונים.

מגוון סוגי כספות לשמירה

ברוב הפעמים של אדם ממוצע החשיפה לכספת היא בדרך כלל בבתי מלון בצימרים ובכלל במקומות אירוח שמתאכסנים בהם. בכספות בבתי מלון בדרך כלל שמים את הפספורטים וכל מיני אישורים וכמובן כסף. 

הכספות הקיימות בבתי מלון היא כספת שניתן לקבוע את הקוד שלה בקלות ובנוחות. כספת כזאת בהחלט יכולה להיות מענה גם לבית ולמשרד. כמו כן ישנן עוד כספות בשוק כמו כספות חסינות אש, כספות בגדלים ובמשקלים שונים, אגב כספת כבדה לא בהכרח מצביעה על איכותה אלא מדובר בכספת שיהיה יותר קשה לעקור אותה ממקום הקיבוע ולשנע אותה ממקום למקום. 

סוגיי קיבועים לכספות

עיגון הכספת ייעשה על ידי ברגים – בדרך כלל בכספות ביתיות כאשר ההמלצה היא לקבע לקיר בטון. קיבוע נוסף הוא על ידי יציקת בטון סביב לכספת ובדרך זאת הגנב/הפורץ יתקשה מאוד לעקור אותה ממקומה כמו כן גם ריתוך הכספת היא דרך לקיבוע יציב ואמין. כדי לבחור את הכספת הרצויה צריך לאבחן לאיזה שימוש נרצה לרכוש אותה. 

 

לסיכום – הגברת תחושת הביטחון

כספות יכולות להוות ולהשרות תחושת ביטחון גדולה מאוד בכך שניתן לאחסן בה את כל דברי הערך שלנו בתוכה. כמו למשל, ישנם משרדים שמחזיקים בתיקי חוזים והסכמים של חברות ובהם מידע רגיש מאוד שאם חלילה ידלפו לידיים הלא נכונות, השימוש באינפורמציה שמכילים תיקים אלו יכול להוות בעיה גדולה. 

כאמור את הכספות השונות ניתן לקבע לכל מקום שמוגדר מראש או לתוך גומחה מיועדת לכך. הקיבוע יכול להתבצע גם על ידי אותה החברה שנקנתה הכספת, השירות כרוך בתשלום נוסף אך בהחלט מומלץ מאוד ובפרט אם מדברים על כספות גדולות וכבדות.

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות