תכשיטי זהב או כסף? איזה עדיף לקנות?

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

מה ההבדל בין תכשיטי זהב וכסף?

תכשיטי זהב וכסף, נבדלים בצבע החזק ש לכל  אחד מהם, וכן בחומר ובטיב שלו. זהב, ידוע כחומר יקר יותר מכסף באופן משמעותי ולכן תכשיטי זהב הם לרוב תכשיטים יקרים יותר שלא יתאימו לכל כיס, אך נוחים לרכישה באופן של תכשיטים שעשויים מציפוי זהב בלבד, ומורכבים מגולדפילד או כסף לרוב. מלבד להבדל הכלכלי והאסתטי, ידוע כי לעיתים הזהב הוא חומר עדין יותר שמתאים יותר לאנשים בעל עור מגורה ועדין. מעבר להבדלים מינוריים אלה, ניכר ששני החומרים הם חומרים עמידים מאד, שנשארים לשנים.  

איך נדע איזה תכשיטים עדיפים עבורנו – כסף או זהב?

מבינה אסתטית, לכל אחד ואחת יש את ההעדפה הטבעית שלהם והצבע שהם מרגישים שיותר מחמיא ויפה עבורם, וכן ישנם גם רבים שמערבבים ואוהדים את שני הצבעים, ובוחרים לענוד גם כסף וגם זהב – בסופו של דבר, גם זהב וגם כסף יוצרים מראה יוקרתי ומהמם, כך שהבחירה היא אינדיבידואלית ונובעת מאינטואיציה ומרכיבים אישיים ונוספים. 

מבחינה כלכלית, אין ספק ששתי הבחירות די דומות ולא מציגות הבדלים רבים, שכן שני החומרים אינם זולים במיוחד ומאפשרים שימוש אינסופי בתכשיטים הללו, מה שהופך את שניהם למשתלמים ונוחים לטווח הארוך במידה דומה וחסרת משמעות.

אהבתם את הכתבה? >> conception.co.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן