8 קורסים מעשיים שתוכלו ללמוד ולעסוק בהם אחר כך

תוכן עניינים

מאור ראובני – מנהל תוכן אתר highlight לוגו

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

לימודים מעשיים המעניקים תעודה ועבודה – האם זה קיים?

כיום, ישנם מגוון מקצועות ספציפיים שמאפשרים שוק עבודה רחב ופורה, לכל מי שסיים בהצלחה קורס, קיבל את ההכשרה ומחזיק בתעודה וידע מקדים. שלל הקורסים האלה הוא רחב ומאפשר לכל אדם המעוניין בעבודה, לבחור את המקצוע המתאים עבורו.

 

8 קורסים מעשיים שניתן ללמוד ולעסוק בהם:

קורס מלגזה – קורס המלמד ומעניק היתר עבודה על מלגזה, כלי הנחוץ בכל עולם המסחר, המפעלים והתעשייה. לאחר הקורס, ניתן לקבל היתר לעבודה עם מלגזה ולהשתלב בשוק התעסוקה.

קורס בודקי מעליות – קורס שמלמד כיצד לבדוק מעליות ולאשר את התקנות שלהן. הקורס כולל בסופו מבחן הסמכה, לאחריו ניתן להשתלב בתחום עם התעודה והידע שנרכש.

קורס מצילים – קורס מצילים הוא קורס אשר מכשיר את המועמד לתחום ההצלה, תחת קריטריונים מסוימים לקבלה הקשורים לכישורי השחייה, ולמצב הבריאותי. לאחר מכן יש לעבור בחינת הסמכה ממשלתית להצלה.

קורס תעודה בניהול משאבי אנוש – קורס ממושך המכשיר את המועמדים לעולם משאבי האנוש, הגיוס והניהול, ומאפשר לאחר מכן להשתלב בועלם משאבי האנוש.

קורס למדבירים – כדי להפוך למדביר כיום, יש צורך לקבל רישיון ולעבור בחינות ממשלתיות. הקורס מכשיר את המועמדים לתחום ולכל המידע הנדרש למעבר ולקבלת רישיון.

קורסי קוסמטיקה ואיפור – קיימים קורסים רבים בעולם הטיפוח המכשירים את המשתתפים לטפל ולעסוק במקצוע.

קורס הנהלת חשבונות – גם עבור מקצוע הנהלת החשבונות, קיימים קורסים שמאפשרים בהמשך להשתלב בתעשייה.

קורס פיתוח אפליקציות – ישנם שלל קורסים המכשירים למשרות בהייטק כמו גם לפיתוח אפליקציות.

 

עוד כתבות שתאהבו>> first-news.co.il

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

הכתבות האחרונות שעלו לאתר
טקס סיום לימודים
לימודים

ההבדל בין מכללה לאוניברסיטה

האם מכללה עדיפה או שווה לאוניברסיטה? מכללה ואוניברסיטה, הנן מוסדות מכובדים ומעולים שנבדלים בתחומי המחקר של המוסד ובעניינים כלכליים ופוליטיים, שלא קשורים לשאלה האם אחת

לכתבה המלאה >>
אודות highlight

highlight הינו מגזין תוכן ישראלי עשיר בתכנים איכותיים ובכתבות אקטואליות. כאן תוכלו ליהנות ממאמרים וכתבות עם גישה חופשית, לספוג רעיונות חדשים, לשתף אותנו בחוויות שלכם. המידע הכי מעניין בנושאים כמו אקטואליה, אופנה, כלכלה, עסקים, ספורט, מדע, תרבות, טיפוח ויופי, הומור ועוד! אז מה בא לכם לדעת היום?

 

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
דילוג לתוכן